COVID-захворюваність у світі вийшла на плато — ВООЗ

Глaвa ВOOЗ зaявив, щo плaтo із зaxвoрювaнoсті і смeртнoсті нa кoрoнaвірус пeрeбувaє нa нeприйнятнo висoкoму рівні.

 

Захворюваність і смертність від коронавірусу у світі вийшли возьми плато на "неприйнятно високому рівні". Оборона це заявив в брифінгу в понеділок, 10 травня, генеральний глава Всесвітньої організації охорони здравствуй'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус.

 

После його даними, вслед за минулий тиждень захворіли понад 5,4 млн осіб і майже 90 тис. людей померли.

 

"Сверху глобальному рівні ми с ходу бачимо вихід держи плато за кількістю випадків захворювання для COVID-19 і кількістю смертей, — зазначив він. — Однак це неприйнятно високе поднос: на минулому тижні надійшли повідомлення оборона більш ніж 5,4 млн випадків захворювання і майже 90 тис. померлих".

 

Гебреєсус заявив, що зниження захворюваності і смертності спостерігається в один прием у Європі та регіоні Північної і Південної Америки, які пандемія коронавірусу раніше зачепила особливо чрезвычайно. Одночасно зафіксовано швидке зростання числа тих, хто заразився і помер, у регіоні Південно-Східної Азії, поперед якого ВООЗ відносить також Індію. Крім того, "у кожному регіоні є країни з тенденцією вплоть до збільшення" захворюваності та смертності.

 

Коновод ВООЗ також наголосив, що ослаблення санітарних заходів і "нерівна вакцинація" сприяють поширенню інфекції у світі. Він назвав відсутність рівного доступу до самого вакцин "одним з найбільших ризиків".

 

"Получи и распишись країни з високими і середніми доходами припадає 53% населення планети, проте вони отримали 83% вакцини", — нагадав гендиректор ВООЗ.

 

Гебреєсус закликав лідерів країн "використовувати всі інструменти, які є в їхньому розпорядженні, угоду кому) зниження передачі COVID-19". Це відноситься у тому числі поперед держав, де сверху цей момент захворюваність і смертність знижуються.

 

Вслед за словами Гебреєсуса, единым духом необхідно посилити можливості с целью запобігання поширенню інфекції, щоб підготуватися прежде поширення нових штамів, проти яких безсилі вакцини.

 

Раніше повідомлялося, що Україна є другою в Європі после смертністю від COVID. Також Україна серед країн світу посідає 11-тетуся місце за кількістю нових заражень, серед країн Європи — четверте.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.