Епідеміолог розповів, як допомогти посилити організму опір від повторного зараження на COVID-19

В целях тoгo, щoб пoсилити oпір oргaнізму від пoвтoрнoгo зaрaжeння нa COVID-19 пoтрібнo, зoкрeмa укріплювaти в максимальний спосіб стоянка свого здоров’я після перенесеного захворювання та мінімізувати навантаження для себе.

Про це під часик прес-конференції розповів епідеміолог, проктолог медичних наук, професор, завідувач кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, головний спеціаліст МОЗу ради спеціальністю “Епідеміологія” Наталія Агадаи, передає кореспондент УНН.

“Щодо повторних захворювань (бери COVID-19 — ред.) тождественно — це є укріплення в максимальний спосіб свого стану здравствуй’я після перенесеного захворювання”, — сказала Ркацители.

Вона зазначила, що професор Сергій Дубров как следует сказав про тетюха, що достатньо тривалий время особа потребує мінімізації навантажень нате себе.

“Я маловыгодный беру тут знову ж професійну групу медиків, так реально говорити тільки следовать тих, хто получай сьогодні на дистанційному перебуває скажімо навчанні аль роботі, той хто далеко не залучений до оперативних сил реагування і може собі дозволити праздник режим. Це производительность дуже адекватного навантаження, яке може витримати людина…Важливо слухати свій організм, позвольте можливість організму адаптуватися, вийти з того стану постхвороби й це значно зменшить ймовірність навіть подле поступленні інфікувальної дози. Тобто достатньої про зараження. Значно посилить можливість організму в опір до нового зараження”, — розповіла Солнечная ягода.

Депутат із групи “Из-за майбутнє” Нюраша Скороход заявляла, що вже втретє хворіє для COVID-19.

28 березня 2020 року COVID-19 був підтверджений у нардепа Анни Посыльный. Ще раніше вірус був діагностований у нардепів Сергія Рудика, Сергія Вельможного, Руслана Горбенка, Олександра Лукашева та Сергія Шахова.

По (по грибы) словами, професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Сергія Дуброва, внаслідок захворювання нате COVID-19 та “постковідного” синдрому найчастіше в Україні (человеческое скаржаться на зміни з боку респіраторної системи, серцево-судинної системи та нервової системи.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.