Хвиля епідемії коронавірусу піде на спад щонайменше за тиждень, – НАН

Рoбoчa групa з мaтeмaтичнoгo мoдeлювaння проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні провела аналіз ситуації следовать останній тиждень.

Чергова хвиля епідемії COVID-19 в Україні піде держи спад щонайменше вслед за тиждень, пише УНН з посиланням получи и распишись пресслужбу Національної академії наук.

Середньодобове пять оприлюднених летальних випадків продовжило швидке зростання, майже сягнувши позначки 300 випадків держи добу в середньому следовать останні 7 днів. Якщо це далеко не проблеми непередбачуваних затримок із даними, в таком случае можна сподіватися получи и распишись проходження пікового періоду в найближчі тиждень-двуха.

“Водночас, показник, який, як ми вважаємо, описує епідемічну ситуацію з найбільшим випередженням — пятнадцать позитивних тестів, — четвертий сутки поспіль менший, порівняно зі значенням рівно тиждень тому, быть зростанні обсягів тестування, що дає підстави очікувати загасання епідемії для загальнонаціональному рівні щонайменше у найближчий тиждень”, — інформують у НАН.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.