Інноваційні помічники: девайси, які полегшують побут

6f408bed16fed832b1b890b3898b6362

Сучaснa тexнікa знaчнo пoлeгшує пoбут, a зaвдяки рoзмaїттю вaріaнтів мoжнa вибрaти дeвaйси пользу кого вирішeння нaйрізнoмaнітнішиx зaвдaнь — від пригoтувaння стрaв дo ствoрeння кoмфoртнoгo мікрoклімaту в будинку. Eкспeрти e-Katalog підгoтувaли чарт прогресивних приладів, які повинні бути в кожній квартирі.

Пральна вышибала з сушкою

Пральна автомашина — незамінна помічниця. Техніка дає змогу заощадити момент та сили. Необхідно непринужденно завантажити брудну білизну в набат й вибрати оптимальну програму. В епоху технічного прогресу виробники полно більш урізноманітнюють функціонал пристроїв. Популярність набирають пральні машини з сушкою, які висушують білизну в барабані ради допомогою пари или потоку теплого повітря. Такі моделі підходять людям з щільним графіком роботи, у яких немає часу висушувати речі звичайним способом, а також сім\’ям з маленькими дітьми. Агрегати можуть похизуватися багатим арсеналом програм, але вимагають великих витрат електроенергії і, як предписание, коштують дорого. Враховуйте ці моменти.

Акцентуємо вашу увагу нате моделях з функцією сушки, які заслуговують нате увагу:

  • LG F2J6HG0W — пример з інверторним мотором та опцією дозавантаження білизни;
  • Beko HTE 7616 X0 — стильна й відносно недорога устройство з функцією прання парою SteamCure;
  • LG AI DD F2V9GC9W — прогресивна форма, яка автоматично визначає штука тканини та задає відповідний власть прання.

Робот-пилосос

Простий спосіб тримати будинок у чистоті — купити андроид-пилосос. Дебютні моделі могли собі дозволити лише заможні, але сьогодні ця розкіш доступна неакадемично кожному. Повністю автоматизовані побутові прилади рятують користувачів від необхідності прибирати вручну: пристрій самостійно пересувається за будинку, об\’їжджаючи перешкоди.

Роботи-пилососи найкраще підходять чтобы підтримки чистоти у відносно незабрудненому приміщенні. Зважаючи возьми обмежений розмір корпусу, вони безвыгодный здатні дістатися накануне вузьких місць й неважный (=маловажный) завжди забезпечують ефективне прибирання в кутках. Потужність всмоктування у таких моделей невисока. Зате ними можна управляти дистанційно зі смартфона.

Популярні роботи-пилососи в ринку:

  • Xiaomi RoboRock S5 Max — образчик для сухого і вологого прибирання;
  • Samsung VR-05R5050W — потужний пилосос, якому можна доручити сухе та вологе прибирання;
  • iBot Vac Plus — пристрій із системою ветер, який підтримує голосових асистентів Google Assistant, Amazon Alexa.

Праска з парогенератором

Висока швидкість прасування, якісне вертикальне відпарювання, можливість прасувати товсті і складені в кілька разів тканини — переваги, якими може похизуватися праска з парогенератором. Пристрій оснащено окремим елементом на вироблення пари. Із самою праскою він з\’єднується вслед за допомогою спеціального шланга. Такі девайси дозволяють безперервно прасувати тривалий пора — до декількох годин. Але вони громіздкі та більш дорогі у порівнянні з класичними моделями.

Найкращі праски з парогенератором:

  • Tefal Pro Express Ultimate GV 9620 — стильний девайс з простим функціоналом та високою потужністю нагріву;
  • Philips PerfectCare Elite Plus GC 9682 — праска з підтримкою технології OptimalTEMP, яка автоматично підбирає оптимальну температуру прасування;
  • Braun CareStyle 7 Pro IS 7156 — потужна образчик з режимом Turbo во (избежание прасування товстих тканин.

І пам\’ятайте, що вибирати побутову техніку необхідно в залежності від потреб сім\’ї!

Подписывайся держи наш telegram
и бай в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.