Інститут кардіології зможе лікувати хворих з COVID-19 завдяки медобладнанню від "Епіцентр"

4d9ad15197f586c7eb150f10dab4d571

Нaціoнaльний інститут кaрдіoлoгії імeні М. Стрaжeскa НAМН Укрaїни бeзкoштoвнo oтримaв 27 oдиниць мeдичнoгo oблaднaння вaртістю 1,8 млн грн від групи кoмпaній «Eпіцeнтр».

8 тeрaпeвтичниx кoмплeктів угоду кому) нeінвaзивнoї вeнтиляції легень, дефібрилятори-монітори, електрокардіографи та інфузомати — допоможуть рятувати життя людей.

І це лише перша партія благодійної допомоги в целях цього профільного медичного закладу.

Найближчим кой-когда лікарі Національного інституту кардіології отримають ще партію дороговартісного медичного устаткування та медичних виробів, що вкрай необхідні їм про лікування пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, які постраждали від коронавірусної інфекції. Загальна вартість обладнання, наданого «Епіцентр», складе майже 5 млн грн.

Як наголошує керівництво інституту, следовать всі роки незалежності України — це перше масштабне оновлення матеріально-технічної бази закладу. Зроблене, раньше того ж, за ініціативи та кошти приватного соціально — орієнтованого бізнесу, а маловыгодный за рахунок бюджету.

«Від ускладнень COVID-19 бери серцево-судинну систему помирає дуже багато українців. Інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця, аритмія найчастіше вражають цих хворих. Ми готові приймати їх і надавати кваліфіковану допомогу, але донедавна обладнання інституту далеко не дозволяло робити це швидко та якісно. Без- вистачало елементарного: концентраторів кисню, апаратів ШВЛ, капсул интересах транспортування хворих, дефібриляторів-моніторів і навіть звичайних каталок», — розповідає председатель ННЦ «Інститут кардіології імені Стражеска» НАМН України Володимир Коваленко. — Тому ми звернулися ради допомогою до засновників компанії «Епіцентр» — Галини та Олександра Герег. Покращення матеріального забезпечення та технічних можливостей про екстреного й оперативного втручання кардіологів  допустить) делать что зменшити смертність і допоможе хворим легше долати небезпечну хворобу».

Володимир Гончаров, христос генерального директора ТОВ «Епіцентр К» наголосив, що Епіцентр продовжує свою соціальну місію — забезпечує лікувальні установи необхідним обладнанням і если це робити накануне завершення пандемії коронавірусу в Україні. «Сподіваємося, передане обладнання допоможе вилікувати ще більше українців і від серцево-судинних патологій і від коронавірусу. Особлива наша подяка — медикам, які, ризикуючи своїм життям, рятують наші», — каже Гончаров.

Нагадаємо, з початку пандемії COVID-19 ТОВ «Епіцентр К» передав лікувальним закладам України 2 млн медичних масок, 75 тисяч захисних костюмів, 30 тисяч окулярів, 32 апарати ШВЛ. Нате Хмельниччині створено оперативний ставка та надана матеріальна допомога 72 медичним закладам області (лікувальне обладнання, апаратура, меблі, засоби індивідуального захисту та гігієни тощо). Інститут кардіології ім. Стражеска зможе лікувати хворих з COVID-19 завдяки новому медобладнанню від Епіцентру.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.