Ми не сидимо, склавши руки: Степанов розповів, коли нормалізуються поставки вакцин в Україну

Міністр oxoрoни здoрoв'я Мaксим Стeпaнoв рoзпoвів у eфірі тeлeкaнaлу НAШ, кoли віднoвляться масові поставки законтрактованих доз вакцин від COVID-19 в Україну, інформує УНН.

"У нас є об'єктивна ситуація, яка склалася з забороною держи експорт вакцин від інших країн. Ми ж невыгодный сидимо склавши растопырки та чекаючи, коль вони нам привозить вакцини. Ми працюємо кожного дня, никак не зважаючи, чи так вихідний, чи який отрезок времени доби – ибо з американцями ми розмовляємо вночі, а з Індією і Китаєм зранку вследствие різні часові пояси. Ми впевнені, виходячи з тих повідомлень і обов'язків, які держи себе взяли компанії, що в травні ми вже почнемо отримувати у великих партіях вакцини, які будуть одразу використані получи території України", — розповів Степанов.

Главарь МОЗ зазначив, що більша частина дорослого населення України отримає вход до вакцин від COVID-19 прежде кінця 2021 року, як це й передбачено Національним планом вакцинації.

"Что-то около, виникла затримка, эдак, ми не розраховували, підписуючи контракти та маючи поставки сообразно мільйону доз з лютого і потім по части 2 млн доз в місяць, що нас будуть беспричинно підводити, й що далеко не будуть працювати усі ринкові умови, по яких звик світ", — зауважив Степанов.

По (по грибы) словами міністра охорони здравствуй'я Максима Степанова, наразі Україна вже мала отримати 3,9 млн доз вакцин від коронавірусу после контрактами (без вакцин по (по грибы) програмою COVAX), але получай сьогодні поставки зриваються в усьому світі. 

Очільник МОЗ зауважив, що щоб вийти получай ті високі темпи вакцинації, сверху які зараз спроможна українська медицина, необхідно, щоб поставки законтрактованих вакцин в країну відновились.


 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.