Надійне страхування бізнесу

2c315d2a92539761b143dffb59b62a2e

— Всего наилучшего лaскa, пoкaжіть вaшу кaртку клієнтa стрaxoвoї кoмпaнії.

«Трaдиційнo білoсніжнa рeцeпція привaтнoї клініки з нeзмінними бoнусaми — відсутністю нaтoвпу тa прeдстaвникaми лікaрні, з якими приємнo спілкуватися. В среднем виглядає сервіс компанії, що турбується насчет мене. Це побудьте на месте, коли я відчуваю, що мій дни та комфорт цінують. Нещодавно моя донька змальовувала маркером бузкового кольору підсвічені символи медичної допомоги з цієї картки. Особливо їй подобалось зображення людини зі стетофонендоскопом, (до ми вивчили нове ксенологизм. Завжди маю цю картку з собой, а тепер з авторськими малюнками від доньки» — історія з життя клієнтки.

Стійкість та стабільне нарощування фінансових активів щороку — це чертеж, що добре відомі групі PZU. Польська материнська компанія пише свою історію вже 200 років, а в Україні компанії групи «ПЗУ Україна» возьми ринку страхування вже більше 26 років.

Ми відповідально ставимося задолго. Ant. с фінансових показників, саме тому компанії «ПЗУ Україна», «ПЗУ Україна страхування життя» та «Помогите Сервіс Україна» отримують підтвердження своєї звітності аудиторами Великої четвірки.

Однак, бути лише надійною компанією вже замало. Сьогодні сервіс страхової компанії має бути крутим.

Швидкість відповіді нате дзвінок, організація допомоги таким чином, щоб вирішити запит клієнта вслед за одне звернення, та підтримка 24/7, це ключові складові сервісу від компанії «ПЗУ Україна».

Більше двох десятиліть ми втілюємо стратегію довгострокового розвитку, в якій серцем є клієнт компанії та його необходимость отримати якісну страхову підтримку.

Якісний сервіс — це комплексний сервіс

Небанківська фінансова група «ПЗУ Україна» представлена трьома компаніями: «ПЗУ Україна», «ПЗУ Україна страхування життя» та Асистуючою компанією «Sos Сервіс Україна». Поєднання сервісу європейського рівня з надійністю, підтриманою материнською компанією, що є однією з найбільших фінансових груп Центральної та Східної Європи — це група «ПЗУ Україна».

Стратегія win-win ли коли надійна страхова компанія підсилює бренд роботодавця

В умовах пандемії державна медична прием зазнала випробування, та ця тенденція актуальна маловыгодный лише для України. Сьогодні ради більшості співробітників можливість отримати своєчасне медичне обслуговування в повному обсязі та із дотриманням необхідних умов безпеки стає важливим показником якості компанії — роботодавця. Водночас саме в турбулентні періоди підтримка особливо цінна, нинішня ситуація може стати кроком во (избежание розвитку який вже саме время робити. А про якісний сервіс подбає надійний страховий любовник «ПЗУ Україна».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.