Oсoбливoсті прибирання в різних країнах: цікаві факти і статистика

3a09c75326252673e95e573059ccd9ad

Нa нaшій плaнeті існує близькo 200 крaїн, і в кoжній з ниx свoя культурa, aвтeнтичні трaдиції, влaсні звички. Бaгaтo з ниx нaстільки нaм нeзрoзумілі, щo нe вклaдaються в гoлoві. Нaприклaд, в Угoрщині нe прийнятo цoкaтися кeлиxaми, a в Грeції прийшoвши в гoсті, нe мoжнa зaxoплювaтися кaртинoю aбo вaзoю — інaкшe гoспoдaр будe змушeний пoдaрувaти її вaм. У Турeччині сxиблeні в чистоті — з цієї причини, в будинок с годами входять, попереджувально залишивши взуття вслед за вхідними дверима. Це узаконение відноситься до всіх минуя винятку, навіть представники поліції аль медичної служби дотримуються даного звичаю. Як добре, що всі ми різні і як цікаво дізнаватися відмінності з іншими культурами, тим самим розширюючи кругозір. тотчас з Cif порилися в статистиці і зібрали чтобы тебе найцікавіші факти оборона особливості прибирання в різних країнах. А дескать раптовий візит гостей є приводом для того прибирання і хто ж у нас лідер з експлуатації миючих засобів? Дізнаймося далі.

Американська дослідницька компанія Research Now опитала жителів різних держав оборона їхні особливості домашнього побуту. Близько 94% людей відповіли, що ради них акуратність — це найважливіший элемент для комфортного життя. Як без- дивно, найбільшими прихильниками порядку стали бразильці, що живуть одним в дневное время — 99% з них зазначили, що це найважливіший показник їх побуту.

  • Мол найчастіше прибирають?

В Турції! Здесь пилососять кілька разів для день (в той отрезок времени як в Україні, Польщі, Білорусі, Португалії, Іспанії, Франції) пилососом орудують в середньому разик на тиждень. А в Голландії, США і Мексиці — присест на два-три тижні. Жителі Китаю пилососять крата на місяць, а так й рідше. Може, вони просто менше по (по грибы) інших смітять получи и распишись підлогу? :)

Також в Туреччині щодня міняють постільну білизну, витирають пил в усьому будинку, миють санвузли, перуть, прасують, готують їжу (три страви мінімум). В один прекрасный день на тиждень в країні вічного сонця миють вікна, перуть штори, прибирають в шафах. І як тільки туркеням вистачає 24 години в добі?..

  • Дескать найбільше використовують електронні гаджети интересах прибирання?

Не тайна, що Японія — країна нових технологій. 82% опитаних деятельно експлуатують електроприлади чтобы створення чистоти в своїх будинках. Тогда рідко миють посуд вручну, интересах випраної білизни використовують прасувальні машини, а кухонні електроприлади — кращі подруги місцевих жінок. Навіть кращі по (по грибы) діаманти :)

  • Лідер з експлуатації миючих засобів

У сучасному світі важко знайти людину, яка маловыгодный використовує побутову хімію для того чищення. За статистикою, кожна четверта людина в світі купує різні мийні засоби интересах прибирання житла. Відстають (в хіба що найменш розвинені країни (Уганда, Ефіопія, Бангладеш). Однак найактивнішим є населення Бразилії. Україна значно відстає від Європи ради нормою споживання миючих засобів держи одну людину в рік.

В Україні споживачі звикли використовувати різноманітні спеціалізовані засоби к різного роду поверхонь: спеціальні засоби интересах чищення кухні, ванної, туалету. Одним з найпопулярніших і затребуваних брендів получи и распишись світовому ринку є бандероль Cif. В Україні можна знайти засоби Cif як для того кухні, для ванних кімнат, яко і універсальні.

  • У якій атмосфері прибирають в різних країнах?

90% французів відповіли, що прибирають під музику. Власне, бесцельно роблять більшість респондентів. 41% опитуваних сказали, що безвыгодный тільки слухають музику, а й танцюють під неї, а 27% — підспівують. Американці стверджують, що якщо розмовляти з самими собой під час прибирання — дни пролетить швидше, а багато внутрішніх питань вирішаться не принимая во внимание проблем і допомоги сторонніх.

  • Дескать найбільше звертаються впредь до послуг клінерів і помічників сообразно господарству?

В Ізраїлі займатися невдячною роботою без- люблять і, так само, як і багато європейок і американок, вважають ради краще наводити чистоту чужими руками. Помічниці сообразно господарству у євреїв — справжнісінькі члени сім\’ї, минус яких у відпустку малограмотный поїдеш, доньку заміж малограмотный віддаш, шаббат безлюдный (=малолюдный) переживеш.

А ще ізраїльтяни дуже релігійні і ніколи безвыгодный прибирають в суботу. У цей погода навіть не миють посуд, виносити сміття також без- можна.

  • А де прибирають квартиру самостійно?

Є така скандинавська приказка: «Мітла йде попереду шведки». Ці жінки славляться своєю охайністю бери весь світ. В їх інтер\’єрах переважає білий колір, неизвестно зачем як на ньому найкраще по видимости бруд, який потрібно терміново прибрати. Хатніх робітниць после этого не мають навіть високі чини з уряду (хіба що в рідкісних виключеннях, якщо їхні дружини — іноземки).

  • Дескать рідше прибирають влітку, а мол — взимку?

У Швеції та Німеччині прибирання рідше проводять в літню пору, а в Італії, Іспанії та Португалії рідше прибирають взимку. Вважається, що в зимові місяці, незважаючи возьми спекотний клімат, повітря чистіше.

  • Мол раптовий візит гостей є приводом чтобы прибирання?

У країнах колишнього Союзу. Тута цілих 62% опитуваних зізналися, що наводять категория тільки перед приходом гостей. 34% відповіли, що готові зробити генеральне прибирання до побаченням. 10% респондентів йдуть в галантерея побутової хімії і прибирають на пороге візитом колег. Що може знадобитися в даному випадку?

Універсальний засіб — крем Cif, прописная истина якого дозволяє ефективно справлятися навіть з сильними забрудненнями поверхонь і возле цьому не пошкоджувати їх. Для відміну від порошків, крем Cif делікатно та дбайливо видаляє бруд з поверхонь та безграмотный залишає подряпин. Предварительно того ж, він легко и просто наноситься і легко змивається. Це тетюха, що потрібно исполнение) швидкого прибирання передо приходом гостей.

  • Дескать прибирають найретельніше?

Звичайно ж, в Німеччині. Педантичні німці неважный (=маловажный) прибирають своє житло кілька разів получи день, вони роблять це рідше, але дуже прискіпливо. Посуд миють відразу після забруднення, взуття чистять як тільки заходять в квартиру, а несвіжа білизна відразу вирушає в пральну машину. Всего хорошего-яка німецька господиня ніколи безлюдный (=малолюдный) буде застигнута зненацька, і приходом несподіваних гостей її неважный (=маловажный) налякати.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.