Темпи поширення коронавірусу в Україні йдуть на спад, — вчені НАН

В Укрaїні прoтягoм oстaнньoгo тижня спoстeрігaється стaбільнe уповільнення динаміки поширення коронавірусу. Зменшується мало-: неграмотный тільки кількість нових випадків, але й показники летальності та госпіталізації.

Насчет це заявили вчені Національної академії наук України.

"Вслед тиждень 21-27 квітня стабільно зменшується кількість нових виявлень сверху день зі швидкістю близько 260 випадків бери добу, або 14% ради тиждень. Почалося також зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом спадання", — йдеться у заяві НАН.

Як зазначають вчені, повільні темпи зменшення смертності від COVID також спостерігаються у країнах Східної Європи. Си, у Польщі, Румунії, Угорщині та Болгарія динаміка щодо летальності схожа сверху українську.

"Окрім зниження числа випадків хвороби, знижується пять нових госпіталізацій та загалом зайнятих ліжок. Хоча загальна кількість ліжок у лікарнях також зменшується досить швидко, але ліжка у відділеннях інтенсивної терапії звільнюються значно повільніше", — додали в НАН.

Нагадаємо, минулого тижня міністр охорони здравствуй'я Максим Степанов заявив, що Україна пройшла пік третьої хвилі коронавірусу і ситуація в країні почала стабілізуватися.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.