Темпи вакцинації впали в чотири рази – МОЗ

В Укрaїні зрoбили 2 271 щeплeння вaкцинoю AstraZeneca і 1 062 щeплeння китaйським прeпaрaтoм CoronaVac.

 

Зa минулу дoбу в Україні вакцинували від коронавірусу лише 3 333 людини. Це більш ніж у чотири рази менше попереднього показника, повідомив міністр охорони здравствуй'я Максим Степанов получай сторінці у Facebook вранці в неділю, 18 квітня.

 

Таким (образом, за даними міністра, з початку вакцинальної кампанії були щеплені 449 194 особи. З них отримали одну дозу – 449 192 особи, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – п'ять осіб (з них двоє людей отримали першу дозу после кордоном).

 

Найбільше щеплень від коронавірусу вслед за минулу добу зробили в Донецькій (620) та Одеській (381) областях. Быть цьому в більшості регіонів из-за добу зробили лише кілька десятків вакцинацій. Найменше в Сумській (15), Чернігівській (22) і Черкаській (27) областях.

 

Згідно з даними держи сайті РНБО, следовать минулу добу в Україні зробили 2 271 щеплення вакциною AstraZeneca (445 695 з початку кампанії) і 1 062 щеплення (загалом 3 497) китайським препаратом CoronaVac компанії Sinovac.

 

Нагадаємо, 16 квітня в Україну прибула перша партія вакцини Pfizer і BioNTech. 117 тисяч доз препарату були отримані в рамках глобального механізму COVAX.

 

Це вже третя COVID-вакцина в Україні. Бери цьому тижні почалася імунізація препаратом CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech. А з 24 лютого українців вакцинують індійським Covishield, який виробляється вслед за ліцензією AstraZeneca.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.