Це чудова вакцина – державний епідеміолог Швеції про AstraZeneca

Дeржaвний eпідeміoлoг Швeції Aндeрс Тeгнeл в eфірі тeлeкaнaлу SVT прoкoмeнтувaв eфeктивність вaкцини від COVID-19 вирoбництвa AstraZeneca і заявив относительно необґрунтованість занепокоєння щодо неї, передає УНН.

Просто так, епідеміолог заявив, що ризик важкого перебігу COVID-19 у 10-100 разів перевищує ризик всего наилучшего-яких серйозних побічних ефектів після вакцини.

“Це чудова вакцина, яка, як було показано, надзвичайно добре впливає получай захист людей від важкого захворювання та смерті”, — наголосив Тегнел.

Шведський епідеміолог відзначив, що у всіх ліків є побічні ефекти, але вакцини, як приём, дуже безпечні. Він наголосив також для хорошому захисному ефекті від COVID-19 вакцини AstraZeneca.

“Ви завжди повинні підходити давно будь-якого питання з великою повагою, з хорошою інформацією та знаннями. Але в цьому випадку (з AstraZeneca — ред.) я б назвав занепокоєння людей похилого віку невиправданими”, — зауважив Андерс Тегнел.

Міністр охорони здравствуй’я Максим Степанов підписав завет про реєстрацію в Україні вакцини AstraZeneca-SKBio, яка вироблена держи південнокорейському майданчику.

Вже будущее, 22 квітня, очікується 367 тисяч доз по (по грибы) програмою COVAX. Вслед словами очільника МОЗ, частина з цих доз вакцини AstraZeneca-SKBio будуть використані на другого щеплення громадян, які вже отримали перший вливание індійською AstraZeneca/CoviShield. Решта если використана для першого щеплення згідно з планом вакцинації.

Вакцина AstraZeneca-SKBi виробляють по (по грибы) ліцензією AstraZeneca у Південній Кореї. Вона напрочь ідентична за складом і технологією виготовлення з вакциною CoviShield, яку виробляють в Індії в среднем само — вслед за ліцензією AstraZeneca, але нате корейському майданчику.

Як зазначають у Міністерстві охорони здравствуй’я, усі вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними. Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою для інших виробничих майданчиках.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.