У Києві у 32 рaзи менше камер спостереження ніж у Лондоні — Євгеній Вандін

Київ у пoрівнянні з іншими світoвими стoлицями Київ знaчнo прoгрaє пo кількoсті кaмeр відeoспoстeрeжeння. Прo цe зaявив правовед тa урбaніст Євгеній Вандін.

Ради його словами, рівень злочинності знижується в усіх столицях Європи останні 10 років посредством низку факторів: покращення алгоритмів роботи поліції, ріст соціально-економічного рівня країн, а також завдяки розвитку мережі камер-відеоспостереження.

Получай даний момент індекс кількості камер держи 1000 жителів складає 2.1. В пирушка же час, подібний індекс у Лондоні складає 67.47 камер бери 1000 людей, у китайському місті Тайюань — 119.

“Досвід Німеччини демонструє, що пользу кого радикального зниження злочинності потрібно фокусувати зусилля в двох інструментах: збільшення штату патрульної поліції та збільшення індексу камер для 1000 людей. Київ з річним бюджетом майже в 2 мільярди доларів, також може дозволити собі сучасні заходи безпеки, особливо в частині встановлення камер-відеоспостереження”, — зазначив Вандін. 

Він навів фурнитура, згідно якого вслед за 2019 рік в Оболонському районі Києва трапилось 2699 крадіжок, 90 автокрадіжок, 4 вбивства. І це тільки Вотан район. 

С налета з громадським активом Оболонського району Євгеній Вандін створює інтерактивну карту, получай якій відмічаються локації та двори, дескать найчастіше траплялись злочини: крадіжки, скарги жителів бери гамір, місця, мол багато реклами наркотичних речових. Ці локації будуть першочерговими исполнение) встановлення камер спостереження.

В Україні вже існує успішний пуговица, коли системи відеонагляду позитивно вплинули получи и распишись криміногенну ситуацію. Це, наприклад, Пустомитівський область Львівської області, дескать після встановлення 120 камер кількість злочинів впала для 70%.

План Євгенія — почати з Оболонського району та встановити 500 камер после 2 роки. Виходячи з вартості камер, встановлених у Києві в 2017-2018 році, держи це знадобиться близько 19 млн гривень. В подальшому планується розповсюдити ініціативу нате інші райони столиці.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.