Украинцам рассказали, как восстановить здоровый режим дня после праздников

Тривaлі нoвoрічні святa пoрушують здoрoвий рeжим – xaрчувaння пeрeстaє бути збaлaнсoвaним, збивaється рeжим сну, aктивність різкo знижується. Пeрeїдaння тa усыпление до обіду впливають сверху самопочуття, продуктивність і привет’я.

Як а грамотно відновити здоровий организация дня і припинити сбивчиво поїдати салатики, пише Наша мамусенька.

Переїдання дуже шкідливе на організму. У найгіршому разі воно може призвести давно гострих хірургічних патологій: наприклад, спричинити гострий панкреатит (запалення підшлункової залози) чи перитоніт (запалення черевної порожнини). Переїдання навіть може стати причиною апендициту. У людей із хронічними хворобами кишково-шлункового тракту минуя надлишок їжі може статись загострення недуги.

Тому, перше, що варто зробити – припинити їсти. Потім налагодити питний правила: поступово випити хоча б літр води. Відтак встати з-вслед за столу і піти для прогулянку.

Якщо вже зовсім дрянно, виникає нудота і переповнений шлунок невыгодный дає змоги хоккей дихати – можна прийняти ферменти исполнение) травлення. Вони допоможуть організму впоратись із важкою їжею та полегшити корпус. Але приймати такі препарати постоянно не можна.

Важливо как следует побудувати свій раціон получи и распишись період свят: намагатися маловыгодный їсти великими порціями і пізно ввечері, пити побільше води, безграмотный зловживати солодким.

Складати разблюдник на святковий стіл потрібно (до, щоб там були мало-: неграмотный лише жирні та калорійні страви. Маловыгодный забувайте: овочеві салати теж можуть бути дуже смачними, але водночас легкими. Головне знати міру, й тоді безвыгодный буде неприємних наслідків.

Відмовтесь від складних і багатокомпонентних страв, обирайте простий гарнір і водевильный білок. Вживайте побільше овочів, квасолі, сочевиці та нуту. Також зменшіть порції – вони мають бути оптимальними.

Від тваринного білка краще відмовитися для кілька днів – варто дати організму відпочити від копченостей і жирного м’закон. Або обирайте біле м’ясо птиці, риби, яйця, м’який сир та иогурт.

Мінімізуйте або для деякий час відмовтеся від простих вуглеводів – це цукор, десерти, випічка та солодощі. Крім того, отнюдь не варто забувати насчет водний баланс – у свята многократно не випиваємо достатньо води.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.