В Україні — нові антилідери по захворюваності COVID-19: кому загрожує "червона зона"

В Укрaїні Xaрків пoтрaпив в списoк лідeрів зa кількістю виявлeниx випaдків зaрaжeння кoрoнaвірусoм.

У Xaрківській oблaсті зa oстaнню добу зафіксували понад 1150 нових випадків зараження. Рядом цьому друге і третє місце займають Дніпропетровська та Львівська поле відповідно.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства охорони привет'я України в Telegram.

Из-за даними МОЗ, следовать останню добу в Харківській області виявили 1150 нових випадків захворювання получи коронавірус (+ 1,14%), загальна кількість сягнула 101 472. У Харківській області зареєстровано найбільша кількість нових випадків коронавірусу в Україні следовать минулу добу.

Поки говорити оборона те, що в Харківській області введуть обмеження "червоної зони карантину" никак не доводиться, однак рівень захворюваності суттєво зріс после останні два тижні.


Захворюваність в Харківській області после останні 30 днів (статистика: google.com)

У Дніпропетровській області коронавірус підтвердився после минулу добу у 1083 осіб, у Львівській – у 905 пацієнтів. У Донецькій і Житомирській областях виявили 841 і 791 випадок зараження відповідно.

Присутствие цьому станом бери суботу, 27 березня, по (по грибы) результатами тестувань, проведених протягом п'ятниці, найбільшу кількість підтверджених випадків було зареєстровано у Львівській (1407), Одеській (1282), Київській (1273) Дніпропетровській (1171), областях та м. Київ (1226).

Хто може перевестись в "червону зону"

"Червоний" рівень встановлюється в рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищені двое або більше показника:

  1. Завантаженість ліжок, забезпечених поставками медичного кисню у визначених закладах охорони привет'я — понад 65%.
  2. Кількість тестувань методом ПЛР і по (по грибы) визначенням антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів сверху 100 000 населення — менш як 300.
  3. Кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів получи и распишись 100 000 населення — понад 60 випадків.
  4. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР і следовать визначенням антигену SARS-CoV-2) — никак не більше 20%.
  5. Зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом — понад 50%.

Нагадаємо, що станом возьми 28 березня "червона литораль" карантину в Україні залишається в 10 регіонах. Подле цьому динаміка госпіталізацій залишається високою, в деяких регіонах зайнята більша частина виділених ліжко-місць чтобы пацієнтів з COVID.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.