В Україні зареєстрована ще одна вакцина

Прeпaрaт мaють пoстaвити в Укрaїну в рaмкax програми COVAX. У МОЗ підкреслили ідентичність цієї вакцини з препаратом CoviShield.

 

В Україні зареєстрували вакцину AstraZeneca, виготовлену в Південній Кореї. Для це заявив вожак МОЗ Максим Степанов у вівторок, 20 квітня.

 

Обеспечение препарату в рамках ініціативи COVAX очікується вже у четвер, 22 квітня.

 

"Сьогодні підписав наставление про реєстрацію в Україні вакцини AstraZeneca, виготовленої ​​на південнокорейському майданчику", – написав Степанов.

 

Міністр підкреслив, що вакцини AstraZeneca і CoviShield є радикальным) образом ідентичними, а значить, південнокорейська вакцина підійде в (видах щеплення другою дозою тих, хто вакцинувався препаратом AstraZeneca індійського виробництва.

 

Нагадаємо, що Міністерство охорони привет'я очікує партію вакцин возьми цьому тижні. Сквозь два дні в Україні повинні доставити 367 тисяч доз вакцин AstraZeneca ради механізмом COVAX.

 

Також повідомлялося, що МОЗ розраховує получи прискорення вакцинації в травні. У травні Україна має отримати більше трьох мільйонів доз вакцин від коронавірусу, по (по грибы) які вже заплатила.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.