Повторний COVID-19: у МОЗ пояснили, як визначають

Міністeрствo oxoрoни здoрoв'я пoяснилo, яким чинoм визначаються повторні випадки захворювання получи и распишись COVID-19. Для це повідомляє УНН з посиланням бери відповідний наказ МОЗ, оприлюднений в сайті відомства.

В) такой степени, у МОЗ визначають повторне захворювання получай COVID-19 як "позитивний сумма дослідження методом ПЛР разве швидкими тестами бери визначення антигену SARS-CoV-2 та/нежто тесту на визначення антигену SARS-CoV-2 методом ІФА, отриманий из года в год, але не менше ніж помощью 60 днів після первинного позитивного результату дослідження, у пацієнта, в разі якщо нові симптоми COVID-19 виникли після періоду повного одужання першого епізоду захворювання".

Дані для повторне захворювання будуть внесені до самого електронної інтегрованої системи спостереження после захворюваннями, інформують у МОЗ.

Відзначимо, наразі окрім швидких тестів сверху антиген в Україні є унікальна можливість зробити вітчизняний ІФА-задача на антиген коронавірусу, який следовать точністю результатів є повноцінною альтернативою ПЛР-тесту, але коштує лише 70 гривень і проводиться трохи більше, ніж из-за дві години. Задолго. Ant. с того ж, наразі це єдиний задание, який здатен діагностувати COVID-19 ще получи и распишись етапі інкубаційного періоду — по (по грибы) 7 днів до появи перших симптомів. 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.