Як зберігати сезонні речі: 5 корисних правил

Змінa сeзoну – цe трaдиційнo щe й змінa oдягу і, відпoвіднo, впoрядкувaння гaрдeрoбу. Тeплі рeчі тa взуття пoтрібнo нe прoстo відoкрeмити від літніx рeчeй, a склaсти тaк, щoб вoни нe зaвaжaли і збeрігaлися в нaлeжнoму стaні дo наступного сезону. Спростити цей процес, зекономити часочек і сили допоможуть п’ять правил, якими керуються клінхакерки, стилісти і фахівці з побутових питань.

Предписание 1. Ретельне сортування

Перш ніж ховати теплий одяг, проведіть його ретельну ревізію. Подивіться нате стан, очистіть кишені. Речі, які метко вже не носитимете, відкладіть получи доброчинність. Не кваптеся позбуватися речей із плямами – з ними даром справляться пральні машини Gorenje. Передбачена в них функція IonWash 59\’ швидко і дбайливо видаляє нате 30% більше плям, ніж стандартний циклодол. Також у пральках бренду є технологія StainExpert, яка автоматично видаляє поперед 36 різних стійких плям – від фруктів, жиру, масла, яєць, трави, чаю, йогурту та навіть косметики. Подле цьому функція DoseAid обирає оптимальну і безпечну в (видах шкіри дозу засобу на прання, незалежно від кількості завантаженої в машину білизни.

Хвост 2. “Три П”: почистити, попрати, просушити

Відібрані сезонні речі обов’язково потрібно очистити. Верхній одяг  – у хімчистку, решту – в пральку. Яко, вас чекає велике прання, але його без- варто боятися – пральні машини Gorenje приставки не- лише максимально полегшать процес, а й зроблять його економним і навіть… нечутним. Завдяки інверторному двигуну PowerDrive рівень шуму никак не підніметься вище 54 дБ, навіть якщо ви завантажите пралку вщент. Технологія IonTech (природної іонізації, яка ефективно видаляє забруднення кроме високих температур і додаткових засобів) і клас A+++ значно зменшать енергоспоживання. Крім того, машини обладнані індикатором EcoEye, який у реальному часі повідомляє для ефективність вибраної програми, допомагаючи заощадити воду й електроенергію.

Попраний одяг поперед. Ant. после зберіганням важливо добре просушити. Це бездоганно зроблять прально-сушильні машини Gorenje. Давно речі, вони автоматично вибирають найкращу програму відповідно после завантаженої білизни. Завдяки цьому можна скромно сісти й розслабитись. Нежто підготувати за цей пора полиці в шафі.

Нововведение 3: кожній речі – правильні умови зберігання

Зимовий одяг, як хвост, об\’ємний, в’язаний, з цупких тканин, які потребують особливого зберігання. Щоб речі прослужили якомога довше і невыгодный займали пів шафи, є кілька лайфхаків:

  • масивні куртки, светри, толстовки складіть у вакуумні пакети. Что-то около вони займатимуть менше місця.
  • повсякденний одяг можна скрутити в рулони і спакувати у мішечки з натуральної тканини альбо… старі наволочки. Бери подушку їх вже без- одягнеш, а за формою та складом вони безлюдный (=малолюдный) відрізняються від текстильних кофрів. Як варіант – розсортуйте речі в контейнери ради призначенням (шапки-шалики, дитячі речі тощо) і підпишіть исполнение) зручності. Не пакуйте до сих пор у поліетиленові пакети: в них речі неважный (=маловажный) дихають, можуть пожовтіти і стати жорсткішими.
  • речі з вовни і трикотажу краще малограмотный пакувати, не розвішувати нате вішаках, а згорнути в сверток чи скласти одна для одну, переклавши пергаментом. Він всмоктуватиме зайву вологу і попередить появу затхлого запаху.

Верхній одяг краще зберігати для вішаках. Обирайте їх відповідно до самого ширини плечей і ваги.

Узаконение 4. Подбайте для взуття

До чобіт, черевиків, туфлів застосуйте такий а підхід, як і по одягу: “ревізія” і очищення.

  • Взуття, яке потребує ремонту, занесіть впредь до майстерні.
  • Шкіряне помийте і вкрийте пастою нежто воском. Замшеве потримайте по-над парою і почистіть спеціальною щіткою.
  • Обов\’язково покладіть всередину кожної маза саше з силікагелем, який захистить від вологи.

Взуття, яке вы точно не знадобиться найближчі кілька місяців, найкраще зберігати у закритих коробках или текстильних мішечках в дальніх полицях.

Условность 5. Забезпечте циркуляцію повітря у шафі

Місце, дескать зберігаються речі, повинно добре провітрюватися – полоса від часу привідкривайте дверцята во (избежание циркуляції повітря і підтримки нормальної вологості. З цією метою старайтеся зберігати між одягом получи и распишись вішаках відстань 1-2 см.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.