В Україну прибула перша партія вакцин CoronaVac

 В aeрoпoрт "Бoриспіль" прибув літaк, який дoстaвив в Укрaїну пeршу пaртію вaкцин "CoronaVac" вирoбництвa китaйськoї кoмпaнії Sinovac Biotech.

Оборона це УНН повідомили в МА "Бориспіль".

"Прилетів такий вантаж (вакцина –ред.). Розпочалося його розвантаження", — сказали в пресслужбі.

Повідомляється, що зазначена інактивована вакцина, що була 10 березня поточного року зареєстрована МОЗ України, пройшла усі етапи клінічних досліджень, офіційно підтвердивши її ефективність і безпечність, і наразі вже на широкую ногу застосовується для захисту населення від пандемії у КНР, Бразилії, Мексиці, Чилі, Туреччині, Індонезії, Таїланді, Малайзії тощо.

Міністр охорони здоровяч Максюша Степанов напередодні повідомив, що перша партія вакцини CoronaVac прибуде у кількості 200 тисяч доз. Згідно з українським законодавством, Держлікслужба та Державний експертний средина МОЗ до 10 днів проводитиме лабораторний испытание вакцини. Після цього CoronaVac быть доставленным для проведення щеплень від COVID-19.

Вакцина CoronaVac

Вакцина CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech — це традиційна інактивована вакцина нате основі “вбитого” вірусу.

Дослідження показали, що вакцина CoronaVac має “благодушный профіль безпеки” з антитілами у 90% щеплених чрез два тижні після другої дози. Окрім того, майже безграмотный спостерігається побічних ефектів — лише почервоніння в місці уколу получи и распишись руці та короткочасна субфебрильна жар (менше ніж 5% випадків).

Представлені також нові дані, які свідчать, що вакцина CoronaVac безпечна исполнение) дітей у віці від 3 поперед 17 років, але дослідження у цій сфері целое ще тривають.

Симультанно із тим технологія виробництва вакцини CoronaVac перевірена роками. Серед її особливостей, следовать словами експертки ВООЗ з реагування для біологічні загрози Наталії Кокур, перевірена роками та зрозуміла технологія з високою ефективністю, безпечність, стандартний интересах всіх вакцин холодовий ланцюг зберігання і постачання у формі готових давно ін’єкції шприців, що виключає людський момент.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.