Вакцини Pfizer та Moderna показали ефективність у боротьбі з COVID-19 на 94%

 Вaкцини прoти COVID-19, вирoблeні кoмпaніями Pfizer тa Moderna, знижують ризик захворіти вірусом нате 94%, згідно з даними, проведеними у найбільших центрах контролю та профілактики захворювань (CDC). Оборона це пише УНН.

Лише 6% випадків COVID-19 серед понад 1800 медичних працівників були у людей, повністю вакцинованих одним із двох уколів мРНК. Ніхто з учасників дослідження далеко не отримував вакцини Johnson&Johnson.

Дослідження було призначене лише исполнение) того, щоб перевірити, чи вакцини невыгодный заважали людям отримувати симптоматичний COVID-19, але праздник факт, що лише невелика частина групи, які отримали позитивний факт, була повністю вакцинована, свідчить для те, що уколи, ймовірно, запобігають зараженню та передачі, а безлюдный (=малолюдный) лише хворобі.

Європейська комісія підписала новий условие на постачання вакцини проти Covid-19 виробництва Pfizer/BioNTech, відкривши тракт для 1,8 мільярда доз получай 2021-2023 роки. Pfizer подає заявку возьми повне схвалення в США своєї вакцини від COVID-19

Міністр охорони здравствуй'я України Максюша Степанов заявив, що вартість однієї дози вакцини від COVID-19 чтобы України складає 7,52 долара.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.