Вчені знайшли спосіб передбачити тривалість життя людини

Від спoсoбу життя людини зaлeжить нaявність і кількість шкідливиx бaктeрій в кишeчнику, щo зі свого боку позначається получи якості і тривалості життя, вважають вчені.

Фахівці з Університету Турку, Фінляндія, заявляють, що передбачити ризик смерті людини можна більше ніж вслед десять років з аналізу складу мікрофлори кишечника. Ради це пише NewAtlas.

Свої висновки дослідники засновують сверху аналізі зразків калу, відібраних ще у 2002 році і 15-річному спостереженні вслед за тими, у кого були взяті аналізи.

"Чіткий зв'язок був виявлений ​​між мікробами з сімейства ентеробактерій і підвищеним ризиком смерті від гастроентерологічних і респіраторних причин", — заявляють експерти.

Зазначається, що вчені вже никак не в перший раз відзначають кореляцію підвищеної кількості ентеробактерій з задом кишечника і запальним захворюванням кишечника. Однак, трендец ще не встановлено, чи є цей зв'язок причинно-наслідковим.

"Дані, використані в цьому дослідженні, вперше роблять можливим вивчення довгострокового впливу сверху здоров'я мікробіоти кишечника людини бери рівні населення", — сказав Теему Нііранен, Вотан з авторів дослідження.

Експерти відзначають, що угоду кому) остаточного встановлення зв'язку між тривалістю життя людини і бактеріями в кишечнику, необхідно протоптать додаткові дослідження. Проте, як підкреслюють вони, це перше дослідження, яке вказує получай зв'язок складу мікробіоти з тривалістю життя.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.